יתרונות וערכים

יתרונות וערכים

ספיריט, הינו מועדון ספורט ואומנויות לחימה משולבות (MMA), המספק שירותים לאנשים שמעוניינים לעסוק בתחום הספורט דרך שלושה ערוצים. הראשון, אימונים MMA קבוצתיים (חוגים) לילדים, נוער ובוגרים מגילאי 5 ומעלה. השני, אימונים אישיים. השלישי, אימוני כושר קבוצתיים. בכל הערוצים ישנו דגש על הערכים והדרך שמאפיינים את המועדון ובכל הערוצים ישנם מאפיינים שמתקשרים לעולם אומנויות הלחימה.

לא סתם נבחר השם spirit. אנחנו מאמינים שהספורט בכלל ואומנויות הלחימה בפרט, מטרתן לשפר את הנפש לחזק אותה, לשפר את איכות החיים הגופנית. וכמו כן, להקנות לנפש את היכולות להתמודד עם משברים וקשיים!

 

יתרונות המועדון:

תחושת ביתיות ומשפחתיות- זוהי תחושה שלא ניתן להסביר במילים, "זר לא יבין זאת". כלל המתאמנים והאנשים (הורים, משפחה) שמגיעים למועדון מתארים את המועדון כך. אנו משתדלים אחת ולכמה חודשים לערוך ערבי גיבוש לכל סוגי הקבוצות, יוצאים יחד לאירועים משותפים ומשתתפים כקבוצה במרוץ הלילה בבאר שבע, בתל אביב וכו' (עם מי שמעוניין כמובן).

מקצועיות- כמועדון אנחנו שמים דגש גדול על מקצועיות, למידה ושיפור מתמיד. מושיקו מוכיח את עצמו גם מבחינה הישגיו האישיים וגם מבחינת הישגיהם של הילדים והבוגרים אותם הוא מאמן. מושיקו יוצא בכל תקופה, לסמינר/הדרכה/תחרות בחו"ל ובארץ ובנוסף ישנו מאסטר שמלווה את מושיקו ומבקר בארץ אחת לשנה- פיקנו.

חינוך לערכים- קבלת האחר, התמדה, כבוד הדדי, אחריות, עבודה בשיתוף הדדי, חברות, מתן עזרה ועוד, הם חלק מהערכים המרכיבים את עולם אומנויות הלחימה. במועדון, אנו מקפידים ללמד ערכים אלה ולהשריש אותם כדרך חיים. אנחנו משתדלים לשים דגש רב על ערכים אלו כחלק מ"האני מאמין שלנו" ומהחינוך שאותו קיבלנו בבית.  בנוסף, במועדון יש מקום לכולם. אנחנו כמועדון, מוצאים דרך לשלב אנשים עם מוגבלויות נפשיות ו/או פיזיות במועדון, לפי צרכיהם ויכולותיהם. אנשים אלה משתלבים בכל הקבוצות, כך כולם לומדים להסתדר יחד, לקבל אחד את השני ולעזור האחד לשני.

גיוון- הלו"ז שאנו מציעים לקהל היעד עשיר מאוד, וכך גם האימונים עצמם, המשתנים מפעם לפעם. בנוסף, מכיוון שאנו פונים למספר סוגי אוכלוסייה, אנו מציעים אפשרויות שילוב. לדוגמא, בזמן שילד משתתף באימון MMA, אמו יכולה לעשות אימון בנות קבוצתי במקביל.

השקעה במתאמנים- אנו משקיעים בכל מתאמן ומתאמן ועושים זאת מכל הלב. אנחנו מקפידים להעניק יחס אישי לכל מתאמן באופן פרטני, גם אם הוא מתאמן בקבוצה. בנוסף, באימונים האישיים, המתאמן מקבל יומן אימון אישי, הדרכה, ליווי במהלך השבוע, פרונטלי או טלפוני ועוד.

שתפו אותיEmail this to someone
email
Share on Facebook
Facebook