אודות המועדון

מי אנחנו

מושיקו בן שימול – בעלים ומאמן ראשי ב – Spirit. 

בוגר מכללת וינגייט כמאמן ג'יו ג'יטסו, מאמן MMA מטעם מכללת גבעת וושינגטון, מדריך CROSSFIT LEVEL1, ובעל ניסיון של 20 שנים בענף.

אלוף הארץ פעמים רבות באומנויות לחימה שונות, בעל 3 חגורות שחורות ב-3 שיטות (דניס הישרדות, לוטה ליברה וג'יו ג'יטסו ברזילאי). לכל אורך שירותו הצבאי, שירת ביחידות מובחרות, שם רכש הכשרה נוספת כמדריך קרב מגע צבאי. סטודנט שנה ד' להוראה ובעל עבר בפרויקטים רבים בעבודה עם ילדים ונוער בפעילויות שמטרתן מניעת אלימות והקניית כלים להגנה עצמית.

בנוסף לענפי הלחימה מושיקו מאתגר את עצמו בשלל ענפי ספורט שונים ובין השאר סיים את מירוץ הIRONMAN , השתתף במספר מרתונים וסיים בהצלחה מירוץ אולטרה לאורכם של 100 ק"מ.

מנכ"ל התאחדות הג'יו ג'יטסו בישראל.

כיום מושיקו מאמן קבוצות ילדים, נוער ובוגרים בשיטה המשלבת בין הספורט ואומנויות הלחימה, לבין הקניית בסיס לערכים, לשליטה והגנה על הגוף והנפש.

בין הישגיו הבולטים: נצחון בזירת הsbc ובזירת הבלאטור 188. עשרות מדליות בתחרויות איגוד הibbjf.  ייצוג המדינה באליפויות אירופה ועולם, מקום חמישי באירופה בשנת 2016. בשנת 2018- זכה להוקרה מטעם עיריית באר שבע לספורטאי מצטיין של העיר.

את כל הניסיון, הידע, המיומנויות והטכניקות המגוונות שרכש עם השנים, הכניס מושיקו יחד עם צוות המאמנים לתוך ליבו של מועדון הספורט החדש – SPIRIT.

צוות המועדון עובד עם ילדים מגילאי 5 ועד בוגרים. בדרכו הייחודית מקנה להם ערכים, חינוך ומשמעת- כאמצעי ללחימה ולספורט.

במועדון SPIRIT , אנו מתייחסים לספורט כדרך חיים ופועלים מתוך אמונה מלאה שהכוח הפנימי לא פחות חשוב מהכוח החיצוני והשילוב והאיזון בין השניים הוא המפתח לאיכות חיים טובה הרבה יותר. תורה זו, הינה בסיס העקרונות והקווים אשר מקנים למועדון SPIRIT את הייחודיות האופיינית לו. מועדון SPIRIT ממוקם בלב שכונת נווה נוי (ברחוב צבר 26 צמוד לגן הפעמון). המועדון בנוי מחלל פנימי גדול ומרשים המשתרע על פני 200 מטר, ומחולק לשני מתחמים – מתחם המוקדש לאמנויות לחימה . ומתחם המוקדש לאימוני כוח, משקולות ואימונים אישיים וקבוצתיים. מחוץ למתחם יש מגרש חיצוני המשתרע על פני 1000 מטר, המיועד לאימוני חוץ . המועדון יהיה פעיל במהלך כל השבוע בכפוף למערכת שעות אשר מתעדכנת אחת לתקופה המועדון מציע מגוון רחב של פעילויות ספורט: מסגרות לחימה שונות לילדים ובוגרים. אימוני פונקציונליים לילדים ובוגרים. אימונים אישים וקבוצתיים לכל גיל.

להרשמה ופרטים נוספים חייגו:

מושיקו בן שימול – 052-4425044
                                     052-524-1937      —

מעוניין להתחיל באימונים? מלא פרטים ונחזור אלייך

שתפו אותיEmail this to someone
email
Share on Facebook
Facebook